Psychologicznie i Filozoficznie o Transformacji, Motywacji i Spokoju Wewnętrznym na Przełomach w Życiu i Biznesie oraz o INDYWIDUALIZACJI w Zespołach
Psychologicznie i Filozoficznie o Transformacji, Motywacji i Spokoju Wewnętrznym na Przełomach w Życiu i Biznesie oraz o INDYWIDUALIZACJI w Zespołach

DLA ZESPOŁU

Indywidualizacja w zarządzaniu pozwala adresować ukryte potrzeby, a przez to niesłychanie skutecznie wzmacnia poczucie sprawczości ludzi. Pozwala im się czuć, jakby codziennie dostawali trafiony prezent, specjalnie dla nich.

Stąd jest już bardzo blisko do stworzenia zgranego i ultra efektywnego zespołu.

A zespoły są różne:

 • Rodzinne
 • Biznesowe
 • Pracownicze
 • Partnerskie
 • Szkoleniowe,
 • Dyskusyjne
 • według potrzeb

Personalizacja, którą znamy najczęściej, ma miejsce wtedy, gdy odpowiadamy na świadome oczekiwania. Nie wystarczy w obecnym świecie pełnym wyzwań i zmian i nie zastąpi indywidualizacji.

Czy można zarządzać przez indywidualizację? Jak działa indywidualizacja w zarządzaniu?

 1. To ciekawe zagadnienie, które pozwoli przedsiębiorstwom rosnąć i budować zespoły, doceniające wewnętrzne wartości pracowników.
 2. To bardzo ważne zagadnienie, które pozwoli rodzicom i dzieciom rozwijać się i wspierać oraz  budować, doceniające wewnętrzne wartości każdego z członków.
 3. To bardzo przyjemne zagadnienie, które pozwoli partnerom poznawać siebie nawzajem i wspierać oraz budować związek, doceniając wewnętrzne wartości pomimo różnic.
 4. To niesamowite narzędzie w biznesie, które pozwoli poznać swoich klientów, partnerów biznesowych i razem na wspólnych zasadach wprowadzać współpracę na poziom wygrany dla każdej ze stron

Reiss Motivation Profile® pozwala zajrzeć do wewnętrznego systemu potrzeb i pragnień każdego z pracowników, menedżerów, liderów, zarówno osobno, jak i w zestawieniu zespołowym.

Ta konkretna i bardzo szczegółowa metoda naukowa, pokazuje skalę pragnień, które należy zaspokoić, by działać wydajnie w każdym obszarze biznesu.

ZAPYTAJ