BLOG Psychologiczno – Filozoficzny o PRZEŁOMOWYCH ZMIANACH w Życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym
BLOG Psychologiczno – Filozoficzny o PRZEŁOMOWYCH ZMIANACH w Życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym

„Jesienne Szczęście” film o niezwykłych spojrzeniach na życie

Tak wiele różnych podejść do życia, marzeń, twórczości, biznesu i codzienności… a jednak daje się je zgromadzić, nie tylko w jednym miejscu ale i wokoło jednego tematu i jednej, pełnej szerszego spojrzenia osoby – ciotki Dee.

„Mądra Sowa w Dziupli mieszkała

Im więcej widziała, tym mniej gadała, 

Im mniej gadała, tym więcej słyszała,

Tak właśnie mądrość zyskała”

Bohaterka filmu, Maggie, to kobieta sukcesu, bizneswoman, która wyjechała z rodzinnego miasteczka dla kariery i lepszego życia.

Gdy po latach wraca, aby uczestniczyć w odczytaniu testamentu, okazuje się, że odziedziczyła połowę lokalnego, cukierniczego biznesu swojej cioci Dee. Druga połowa przypadła w udziale dostawcy syropu klonowego – Dexowi.

Maggie i Dex nie mają pojęcia, dlaczego ciotka Dee właśnie tak podzieliła swój majątek. Razem spróbują wyjaśnić tę tajemnicę.

W miasteczku odbywa się jesienny festyn słodkości. Atmosfera udziela się wszystkim, zewsząd bije szczęście i radość, co powoduje, że Dex i Maggie zaczynaja ze sobą współpracować i nawiązuje się między nimi silna więź przyjaźni.

Zarówno Maggie, jak i Dex,  bardzo poważnie muszą zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem, odpowiedzieć sobie na pytanie o czym naprawdę marzą?