BLOG Psychologiczno – Filozoficzny o PRZEŁOMOWYCH ZMIANACH w Życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym
BLOG Psychologiczno – Filozoficzny o PRZEŁOMOWYCH ZMIANACH w Życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym

STROMBOLI – Rozmowy z Filmem o mocnej energii

Z moimi przyjaciółmi, bliskimi osobami oraz również z klientami, z którymi rozmawiam w zaufaniu, często wymieniamy się refleksjami o  filmach, które wywołują w nas znane i nieznane odczucia, myśli, emocje.

Ma to głęboki Sens połączenia nie tylko pomiędzy nami, pogłębienia bliskości międzyludzkiej, lecz również tworzy Przestrzeń Higieny Psychicznej wewnątrz nas samych.

Jako przykład mocno energetyczny i transformujący – wybrałam film STROMBOLI, w którym są nie tylko zaskakujące studia osobistych sytuacji, lecz również studium bliskości, przyjaźni i głębokiej przemiany.

Energia Wewnętrzna jest jak uśpiony Wulkan. 

Człowiek ze swoimi chęciami i planami … a Życie swoją drogą pokazuje, co tak naprawdę jest do zobaczenia 😉 do zrobienia i do zajęcia się, bo już jest wokoło.

Nigdy jednak sami nie spróbujemy tak mocno i celnie z naszych zamiarów i chęci, jak energetycznie i  z najgłębszych potrzeb naszej Istoty, zaserwuje nam Życie.

Mówiąc o energii, która nie tylko się kumuluje w nas ludziach, lecz również zapada głęboko w zakamarkach ciała i umysłu, może warto spróbować czegoś całkiem innego niż znamy?

Badanie kierunku energii 🙂

 

A to kawałek jednej z recenzji:

„Do seansu Stromboli Michiela van Erpa przystępowałem bez większych oczekiwań – być może dlatego, że dotychczasowe holenderskie filmy oryginalne Netflixa raczej nie zachwycały poziomem. A jako że nie miałem oczekiwań, nie mogłem przeżyć autentycznego rozczarowania – mogłem jedynie pozytywnie się zaskoczyć. I dokładnie tak się stało! Mogące pochwalić się międzynarodową obsadą Stromboli nie okazało się holenderską wersją Jedz, módl się, kochaj, lecz autentycznie wnikliwym studium dawnych traum, które przeżył każdy z bohaterów przebywających na tytułowej wyspie” … dc. na stronie Film.org.pl/recenzje STROMBOLI by Dawid Myśliwiec